Star Wars RolePlayNet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars RolePlayNet

BG RolePlay Forum Of Star Wars
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кабинетът на Сенатор Амидала

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Anakin Skywalker
Admin
Admin
Anakin Skywalker


Брой мнения : 127
Join date : 06.06.2008

Кабинетът на Сенатор Амидала Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинетът на Сенатор Амидала   Кабинетът на Сенатор Амидала Icon_minitimeСъб Юни 07, 2008 12:45 pm

Тук е кабинета на сенаторката...
Върнете се в началото Go down
Anakin Skywalker
Admin
Admin
Anakin Skywalker


Брой мнения : 127
Join date : 06.06.2008

Кабинетът на Сенатор Амидала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Сенатор Амидала   Кабинетът на Сенатор Амидала Icon_minitimeНед Юни 08, 2008 10:46 am

"Новата мисия" на Оби-Уан Кеноби и Анакин Скайуокър.
Оби-Уан и Анакин влязоха в ансансьора и се качиха на етажа, на който се намираше кабинета на сенатор Амидала. Ученикът почука на вратата и двамата зачакаха разрешение да влязат. Вратата им бе отворена от Гунгана Джар Джар Бинкс. Той се зарадва много като ги видя и започна да подскача и да се върти на едно място.
- успокой се, Джар Джар- рече Оби-Уан- тук семе по работа.
когато видяха кралицата, двамата се поклониха.
- Оби-Уан, от кога не сме се виждали?!- усмихна се сенаторката.- за какво искате да говорим?
- от Джедайският орден ни беше дадена задача да ви охраняваме, докато не заловят престъпника, който се опита да ви убие.
- нямам нужда от охрана-отсече тя.- кой може да проникне тук?
настъпи мълчание.
- такава ни е мисията и ние ще я изпълняваме, докато не я отмени някои от Джедаите в съвета..- отвърна Анакин...


Последната промяна е направена от Anakin Skywalker на Нед Юни 08, 2008 11:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Obi-Wan Kenobi
Admin
Admin
Obi-Wan Kenobi


Брой мнения : 27
Join date : 06.06.2008

Кабинетът на Сенатор Амидала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Сенатор Амидала   Кабинетът на Сенатор Амидала Icon_minitimeНед Юни 08, 2008 11:00 am

Оби-Уан застана на едно място и после се огледа.
-Хмм.......Имам чувството че някой е тук........
В този момент в кабинета нахълта Генерал Гривъс
-Ъъъ....Ти не трябва ли да си мъртъв-Отговори Оби-Уан и внезапно си включи мечът както и Анакин.
-Толкова ли нямаш ум в главата,Оби-Уан!Как може робот да е мъртъв-Каза Гривъс
-Прав си.А ти си само робот-Каза Оби-Уан и се затича към Гривъс,но той включи четирите лазерни меча и отби всичките атаки на Оби-Уан.
-Та кой те зглоби така да се каже-рече Оби-Уан но Гривъс не отговори атръгна бавно към него и започна да върти два от мечовете си
-Анакин,заведи сенаторката на безопасно място-Извика Оби-Уан и вдигна с една ръка няколко стола и ги метна към Гривъс
Върнете се в началото Go down
https://starwarsrpn.bulgarianforum.net
Anakin Skywalker
Admin
Admin
Anakin Skywalker


Брой мнения : 127
Join date : 06.06.2008

Кабинетът на Сенатор Амидала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Сенатор Амидала   Кабинетът на Сенатор Амидала Icon_minitimeНед Юни 08, 2008 11:08 am

- да вървим- рече Анакин на сенаторката и я хвана за ръката, като изчака точният момент и я изведе от кабинета.- иди в съседният кабинет- кабинетът на охраната и остани при капитан Тайфо, а аз ще отида да помогна на Оби-Уан- рече и той и я изпрати с поглед до кабинета.
след това отново се върна в нейния и опита да атакува грийвъс в гръб, но той отби удара му и продължи битката с Оби-Уан, който беше точно до прозореца и всеки момент Гривъс можеше да го удари и той да излети през него.
Анакин отново опита да помогне и също се включи в битката. Тогава Генерал Грийвъс го удари с дръжката на меча и Анакин се удари в стъклото. то се счупи и най-лошото се случи.
- анакин- извика Оби-Уан и точно в този момент, видя как Анакин се превърта и изскача от прозореца и се опита да отсече главата на Робота, но бързите му рефлекси му помогнаха да се защити.
- не ме плаши така повече- рече строго ОБи-Уан.
-това беше замислен план-отвърна му Анакин, докато се сражаваха с Гривъс- но изглежда не стана точно така, както го бях замислил...
Върнете се в началото Go down
Obi-Wan Kenobi
Admin
Admin
Obi-Wan Kenobi


Брой мнения : 27
Join date : 06.06.2008

Кабинетът на Сенатор Амидала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Сенатор Амидала   Кабинетът на Сенатор Амидала Icon_minitimeНед Юни 08, 2008 11:19 am

Оби-Уан нямаше шанс за атака срещу Гривъс затова започна да мисли.Измисли план бързо и погледна Гривъс.После бързо изплъзна единият меч на Гривъс и хвана мечът.Анакин Реши да атакува внезапно но Гривъс наистина вече беше по-бърз от преди и го отблъсна със трите меча.Оби-Уан се засили със двата меча към гривъс но внезапно силен замах и Оби-Уан вече беше само със една ръка.
-Нееее-Изкрещя Анакин атакува Гривъс безмилостно но Гривъс хвана старият си меч и този на Оби-Уан и от втората му дясна ръка излезе още една.Вече победата беше невъзможна.Гривъс владееше стил със 4 и повече мечове.Анакин го погледна и тогава Гривъс атакува със всичките пет меча от всички страни на Анакин.......



ПП: лол
Върнете се в началото Go down
https://starwarsrpn.bulgarianforum.net
Anakin Skywalker
Admin
Admin
Anakin Skywalker


Брой мнения : 127
Join date : 06.06.2008

Кабинетът на Сенатор Амидала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Сенатор Амидала   Кабинетът на Сенатор Амидала Icon_minitimeНед Юни 08, 2008 11:31 am

Анакин отскочи назад и успя да избегне атаката, но Гривъс не се спираше. Той продължи да атакува.
- Победата ми вече е сигурна!- Извика Гривъс и отново се хвърли в яростна атака.
- не бързай толкова- отвърна му Анакин и направи едно кълбо към него и успя да избегне високите му удари и го прониза през кръста.
- та това е само една дупка в тялото ми- изсмя се той- ще трябва да ме разрежете на две, за да ме победите.- роботът избухна в яростен смях и отново се хвърли в атака.
Анакин започна да отстъпва.
- не можеш да избягаш...
- така ли?-попита го с надсмешка Анакин. Хвана Оби-Уан през рамо и скочиха през прозореца. Паднаха право на една кола с отворен капак.
Анакин избута Клаудита, който я караше и зае шофьорското място.
- това е кражба!- развика се тя и започна неистово да пищи.
- оспокой се-рече и Анакин и се свърза с капитан Тайфо и му съобщи какво е станало в кабинета на сенаторката...
Върнете се в началото Go down
Anakin Skywalker
Admin
Admin
Anakin Skywalker


Брой мнения : 127
Join date : 06.06.2008

Кабинетът на Сенатор Амидала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Сенатор Амидала   Кабинетът на Сенатор Амидала Icon_minitimeНед Юни 08, 2008 1:00 pm

Анакин и Оби-Уан влязоха отново в кабинета на сенаторката и видяха как няколко човека поставят ново стъкло на огромният прозорец.
- какво направихте с Грийвъс, докато още беше тук?-попита Оби-Уан шефа на охраната Капитан Тайфо.
- той изглежда преследваше вас..-отвърна само той.
Оби-Уан кимна.
- а случайно в този град да се е мяркал Джанго Фет.
-ловеца на глави ли?-попита капитана- от известно време нямаме данни от него. последната информация която получихме, е че е на планетата камино, но не знам нищо повече.
-по-добре повече да не предприемаме пътувани до други планети-намеси се Анакин-трябва да пазим сенатор Амидала, защото наемният убиец може да дойде тук всеки момент... чудя се за кого ли работи...
настъпи мълчание, което беше нарушено от току-що влязлата доверена прислужница на Сенатор Амидала.
- Какво има, Дорме?-попита я тя.
- някои от останалите сенатори искат да говорят с вас.- отвърна прислужницата.
- в такъв случай аз трябва да тръгвам.довиждане, Оби-Уан, Тайфо- отвърна Крилацата и с усмивка се запъти към вратата.
- трябваше да отидем с нея- рече Анакин, след като Дорме затвори вратата.
- знам и понеже тя неиска охрана-започна Оби-Уан- ще се наложи да я следим тайно. така хем никой няма да разбере, че я следим.
Двамата джедаи се запътиха към малката стаичка за съвещания на сенаторите.( не офицеалната голяма зала, а друга-по-малка. )
РП-то продължава там.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинетът на Сенатор Амидала Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на Сенатор Амидала   Кабинетът на Сенатор Амидала Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът на Сенатор Амидала
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Star Wars RolePlayNet :: Ройъл Плей Зона :: Галактически Сенат-
Идете на: