Star Wars RolePlayNet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Wars RolePlayNet

BG RolePlay Forum Of Star Wars
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
DARTHVERENI
Jedi Knight
Jedi Knight
DARTHVERENI


Брой мнения : 107
Join date : 09.06.2008
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 10:10 am

Побърканото йосалмири навлезе в атмосверата на Ендор. Керел намери удобно място и го приземи. Двамата с Арфор Дисикс излязоха от него и след като го скриха нафлязоха в джунглата. След като изминаха близо километър, от което дроида не беше особено доволен) Джедаят спря и издаде особен звук. Две -три мин. по-късно се появиха група еуоки. Те поздравиха Керел като стар приятел. Той отвърна на поздрава и каза:
- Трябва да говоря с вожда и шамана. Възможно най - бързо.
Групата еуоки поставиха Дисикс в предварително приготвената мрежа и всички се затичаха между дърветата..
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
ShaDoW_MiSt
Jedi Knight
Jedi Knight
ShaDoW_MiSt


Брой мнения : 119
Join date : 10.06.2008
Age : 32
Местожителство : SoMeWhErE BeYoNd ThE ReAl WoRlD

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 11:23 am

Корабът на Анидара навлезе в атмосферата на Ендор.
- Колко е красиво! - прошепна тя.
Пред нея се откриваше една безкрайна зеленина, която приличаше на смарагдови океански талази.
- Био бип дит. - констатира дроидът.
- Според мен трябва да кацнем в подножието на онези планина. Ситите имат слабост към храмовете с подземия в планините.
Момичето насочи корабът нататък. Не искаше да включва на автопилот, защото обожаваше да пилотира лично.
След няколко минути Файърспреят се приземи върху една малка полянка, която повечето пилоти не биха видели. Анидара слезе послезвана от дроидът.
- Ти стой тук и пази корабът, а аз ще отида да разузная.
- Деед дит. - беше краткият отговор.
Момичето продължи на север към планината. Очакваше да срещне сити по пътя си, но такива нямаше наблизо. Може би Сендбара все още не беше мобилизирала подчинените си? А може би я очакваше скрита някъде. Все едно, вече беше тръгнала по този път и трябваше да го извърви до край.
Докато си вървеше спокойно, Анидара си пееше наум една песничка, която майка й, преди много време, й беше пяла. Обичаше тази мелодия, а споменът за гласа на майка й беше най-приятното нещо за момичето. Жалко, че не помнеше името й.
Изведнъж чу глас зад себе си:
- Малка принцеске, не е хубаво да се разхождаш сама тук! - последва подигравателевн смях.
Анидара се обърна и извади светлинния си меч. Светло-синьото острие просъска и се насочи към човекът, който стоеше срещу нея...
Върнете се в началото Go down
http://shadows.nice-board.net/
Darth Anderal
Padawan
Padawan
Darth Anderal


Брой мнения : 31
Join date : 20.06.2008

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 12:36 pm

- Не си се променила с времето. - отвърна Андерал.
Той стоеше облегнат на едно дърво и гледаше ехидно момичето пред себе си. Това беше падуанът, който неговия учител - Ди Нен беше избрал след самият него. Каква ирония. Той усещаше, че в момичето също се надига Тъмната страна. Нима имаше някаква по-голяма подигравка на съдбата, от тази, че и двамата ученици на един учител тръгват по пътя на злото.
- Та какво правиш тук сама, принцеске? - на последното той наблегна много старателно.
Знаеше, че момичето мрази да й казва така. Още, когато беше част от джедайския Орден я дразнеше така, когато може. Просто му доставяше удоволствие да вижда бурните реакции, които предизвикваше това обръщение.
Върнете се в началото Go down
ShaDoW_MiSt
Jedi Knight
Jedi Knight
ShaDoW_MiSt


Брой мнения : 119
Join date : 10.06.2008
Age : 32
Местожителство : SoMeWhErE BeYoNd ThE ReAl WoRlD

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 1:04 pm

Анидара изгледа Андерал. Най-малко очакваше да види него тук. Преди време той беше напуснал Орденът и беше тръгнал по пътя на Тъмната страна. А това "принцеске" му беше останало като навик очевидно.
- Не съм ти никаква принцеска! - отвърна Анидара.
Тя все още държеше здраво меча си. Нямаше доверие на този тъмен джедай. Не трябваше да му има доверие.
- Добре, принцеске. - отвърна спокойно той и се отдели от дървото.
Анидара отстъпи крачка назад. В мантията й все още беше парчето корона. Не можеше да позволи на Андерал да го вземе.
- Ако нямаш нищо против ще продължа по пътя си, а ти по твоя. - каза тя и се завъртя. Прибра меча си и се насочи към вътрешността на гората.
Върнете се в началото Go down
http://shadows.nice-board.net/
Darth Anderal
Padawan
Padawan
Darth Anderal


Брой мнения : 31
Join date : 20.06.2008

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 1:59 pm

Андерал се усмихна и използа Силата, за да увеличи скоростта си. След секунда се озова пред момичето. Тя спря раздразнена.
- Как да ти го кажа принцеске, но пътищата ни се пресичат.
- Колко жалко. - отвърна тя.
- Е, не е чак толкова. Знам някои неща за теб, които ти не знаеш.
Анидара го изгледа неразбиращо. Андерал се подсихна самодоволно и очите му просветнаха лукаво.
- Майстор Сендбара е удивителна жена! - каза той.
Момичето остана да го гледа неразбиращо.
- Жалко, че не се разбираме с нея. Не й харесва подхода ми. - сви рамене той. - Затова не сме и заедно на лов за короната.
Анидара изтръпна. Нима той знаеше нещо за тиарата на Нага Садоу? И ако е така знаеше ли, че момичето държи едно от липсващите парчета?!
- Времето ще покаже. - каза той.
Той като че ли прочете мислите й.
- Какво ще покаже?
- Кой от двама ни е бил прав, принцеске. А сега ако нямаш нищо против ще повървя с теб. Освен ако не искаш разбира се да ме убиеш?! - погледна я въпросително той.
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Jedi Knight
Jedi Knight
DARTHVERENI


Брой мнения : 107
Join date : 09.06.2008
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 2:05 pm

...Пух - могъщ еуокски шаман, Хуаранг - вожда на най-голямото племе еуоки и Керел седяха на пода в колибата на шамана, а джедаят обясняваше:
...-и така се отзовах тук. Търся място, вероятно пещера или древен храм в планината, където Пух би се почувствал силен, но не би стъпнал...
Шаманът и вождът се спогледаха и Пух поклати глава :
- Знам за кое място говориш. Бил съм там на младини, той-посочи-Хуаранг -също. Не те съветвам да ходиш там. Знам, че си силен, всъщност ти си най-способният ученик, който съм обучавал, но все пак..
- Нямам избор - поклати глава джедаят.
- Онова момиче - намеси се вождът - стрували си целия този риск?
- Да - отговори без колебание Керел.
Пух въздъхна дълбоко:
-Когато сърцето говори малко неща могат да го заглушат. Ще ти покажа, как да стигнеш до там. - И той се зае да чертае в пръста карта, като същевременнно обясняваше, а Керел слушаше внимателно, от време навреме задаваше въпроси и същевременнно използаше силата, за да запомня по-бързо.
- Разбра ли всичко?- запита шаманът накрая
Керел кимна.
Пух изтри картата.
- Ти си част от племето. Другите племена ще те пропускат безпрепятствено.
- Но - намеси се Хуаранг - само теб. Онова момиче..Анидара нея ше я бавим, колкото можем. Няма да я нараним освен, ако тя не ни принуди. Що се отнася до тези, как ги нарече?
- Сити
- Сити не виждам друг избор освен да се бием с тях. Няма да допуснем до унищожат гората-нашия дом.
Джедаят се изправи
- Благодаря за помощта. А сега трябва да тръгвам. - Той излезе от колибата. Навън Дисикс изсвири жалостиво.
- Ще се върнем обеща Керел и след като увеличи бързината си чрез силата се затича между дърветата. След няколко часа тичане ( далакът му е бил изкаран преди няколко години заради рана от лазерен меч и това му позволява да тича много по- дълго без да се измори) достигна до един фаиърспрай. Сърцето - най-верният ориентир, особено за този, който обича безпогрешно отгатна, че Анидара е била там съвсем скоро. Не повече от час, час и половина. Керел почина 10 минути и отново пое по следите й. ".
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
ShaDoW_MiSt
Jedi Knight
Jedi Knight
ShaDoW_MiSt


Брой мнения : 119
Join date : 10.06.2008
Age : 32
Местожителство : SoMeWhErE BeYoNd ThE ReAl WoRlD

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeПет Юни 20, 2008 10:47 pm

Андира изгледа недоверчиво младежът пред себе си. Очевидно нямаше как да се бие с него, освен ако не иска да се самоубие. Подобре беше да повървят заедно, а после тя да изчезне.
- Това не е начинът. Един човек никога не би убил без причина, а ти не си ми направил нищо, че да те убивам. - въздъхна тя. - Както и да е, не ми е приятно, че вървиш с мен!
Андерал се усмихна лукаво и само направи един жест с ръка, който я подканваше да мине преди него. Очевидно понече беше джентълмен.
- След Вас, принсесо! - изхихика се той.
Анидара те му обърна внимание и продължи напред. Той я последва веднага.
- Е, Андерал, как се озова тук и защо вървиш с мен? - го попита тя след едночасово вървене. Той като че ли беше съсредоточен в нещо и не й отговори веднага.
- Твоето приятелче джедая ни настига. - каза най-накрая той. - Надявам се да има същите принципи като твоите, иначе може да се посдърпаме с него. - в очите му отново заигра лукав пламък.
Андира не каза нищо, а продължи да върви. Досега не се беше замисляля какво ще стане с Керел, когато я срещне с тъмния джедай ...
Върнете се в началото Go down
http://shadows.nice-board.net/
DARTHVERENI
Jedi Knight
Jedi Knight
DARTHVERENI


Брой мнения : 107
Join date : 09.06.2008
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeСъб Юни 21, 2008 12:27 am

Керел изпревари Анидара и тъмния джедай и ги пресрешна.
- Здрасти - каза той. Двамата с Андарел се изгледаха с неприязан. Никога не се бяха разбирали. Като падауани често се конкурираха. В повечето случаи Керел печелеше въпреки измамите на Андерал.
- Здравей - отвърна Анидара.- Знаех си, че ще ме намериш.
- Имам добър компас - отвърна младежът. - Този. - Той взе ръката на момичето и я сложи на сърцето си.
" Виж ти "-ехидно си помисли падналия джедай-" Нещастникът е флюбен. А май и тя не е безразлична към него. Как ли ще се почувства, когато я поведа по пътя на тъмната страна. Може и да ги изправя идин с-у друг в двубой. Да, това ще е прекрасно отмъщение"
През това време Анидара и Керел разговаряха
- Май пак ще вървим заедно - рече момичето
- Може би- отвърна Керел. -Зависи и от него. - Андерал само сви рамене с безразличие, а младежът продължи така, че само тя да го чува
- Преди това трябва да говоря с теб. Някъде по встрани. Много е важно. Не няма да говорим за чувства - сниши глас той, когато момичето леко поруменя - поне не само. Но е важно. И за двама ни Петнадесет минути насаме. - И той замълча изчаквайки отговора й
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
Darth Anderal
Padawan
Padawan
Darth Anderal


Брой мнения : 31
Join date : 20.06.2008

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 9:17 am

Андерал се засмя. Двамата го изгледаха странно, но той си замълча. Мразеше да се меси в чужди отношения, но от далеч си личеше, че Анидара се държи добре с джедая, заради доброто си възпитание. А на руменината й имаше просто обяснение - не всеки обича да му говорят за чувства, за които не иска и да чува повече.
- Е, принцеске, аз ще чакам до онова дърво ей там, за да не ви преча! - каза Андирал и се отдалечи бавно.




( П.С. DARTHVERENI, моля те не пиши от мое име и не преиначавай историята. Доста конфузно се получава - изкарваш своя герой непобедим, а моя накакъв пикльо, какъвто не е! Мисля, че и shadow_mist е съгласна ... От къде знаеш дали нейната героиня изпитва нещо към твоя герой? Затова те моля да се ограничиш в наслагването на специфични чувства и отношения на моя герой ( или друг( спрямо твоя. Не е правилно от гледна точка на това, че другия човек може да иска по-различна сюжетна линия, в която не само ти си най-великият Wink
Извинявам се за флууда, но не се съдржах ;] )
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Jedi Knight
Jedi Knight
DARTHVERENI


Брой мнения : 107
Join date : 09.06.2008
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeНед Юни 22, 2008 11:11 am

Керел заговори :
- Мракът се крие във всеки от нас и от нас зависи дали ще ни завладее. А не можем да се борим с него, ако не знаем, кои сме. Но има две важни подробности. Първата, е че никой не знае изцяло кой е. Просто, защото това е търсене продължаващо цял живот. И второ за да знаем кои сме трябва да питаме и най-вече да слушаме. Да питаме и слушаме сърцето си, не разума. Той е самохвалко и интригант и може да ни излъже, но сърцето винаги казва истината. Затова и любовта е най-добрата защита с-у злото, защото тя идва от сърцето. Тя обаче не може да помогне, ако не се приемем такива, каквито сме или ако не приемем другия, какъвто е. Разбира се и сърцето понякога греши и тогава трябва да слушаме разума. И докато не се изправим пред последствията от избора си не можем да знаем дали е правилен. Но грешките ако изберем разума са повече и по сериозни. Говоря ти от личен опит. Последната такава беше Токсик.
- Токсик ли? - прекъсна го Анидара.
- Да- отвърна Керел.- Преди да го убия нещо ме посъветва да не го правя, но аз не се вслушах. Оказа се, че е бил майстор джедай под прикритие. Имам дневникът му, може да ти го дам ако искаш. А най-сериозната ми подобна грешка... по добре първо виж това - и той включи холокрона, който беше "взел назаем" от Сендбара. Когато записът приключи джедаят продължи:
- Това беше преди малко повече от десет години, когато бях на 15. Тогава с учителят ми бяхме под прикритие в банда занимаваща се с пиратство и робовладелство. Двама души ни помагаха. Единият се казваше Мейн-Дас, а другия не му вярваше. Аз също макар, че нямах никаква логическа причина. Просто предчувсвие. Избрах логиката и сбърках. Бандата вече я няма между другото лично се погрижих за Мейн-Дас, но заради това, че не послушах сърцето си едно семейство беше разпиляно, а имаше и други невинни жертви. След няколко месеца намерих помощника ни. За съпругата му обаче и досега не знам нищо. Той ми беше показал нейна холограма с бебе и чак сега открих, че е била сестрата на майстор Сендбара. Не отрих нищо и за дъщеря им. Знам само, че ако е жива сега би била на 16. Той сега е на Набу. Това освен че наистина исках и още искам да ти помогна беше причината да ти предложа да отидем там. Помислих, че може той да е баща ти.
Останаха само още 2 неща. Едното е съвет. Стой по- далеч от Андерал и ако решиш да вървиш сама, когато стигнеш до планите тръгни на изток.
И накрая помни, че каквото и да стане няма да спра да те обичам. Нито пък ще те обичам по - малко от сега.
А сега трябва да решим дали ще вървим заедно . Изборът е изцяло твой. - Той се отдръпна няколко крачки в страни от момичето оставяйки я да реши.


P.S. Darth Anderal не съм искал да изкарам героя ти пикльо. Просто от описанието му останах с впечатление, че обича винаги да печели. А и исках да вкарам малко допълнително напрежение. В смисъл могат ли двама души, които не се разбират и които доста си приличат - и двамата умни, способни, авантюристично настроени и чувство за индивидуалност. Пренебрегващи правилата заради принципите си да работят заедно ако се наложи. Що се отнася до чувства визирах тези на моя герой. И не помня за разлика от теб да съм писал ( всъщнос писах в горния си пост но го изтрих) нещо за чувствата на Анидара. Все пак не знам дали изпитва към героят ми нещо повече от възхищение и приятелство. Но и тя ( става дума за героинята) не е съвсем наясно. Съдя за това от постове на Shadow_мist. Но и ти също не знаеш и затова ще те помоля да не критикуваш някого за неща, които и ти пишеш.
Ако е станало някакво недоразумение или неволно съм засегнал някого извинявам се и на двамата. И нека друг път използваме лични съобщения за тези неща.
P.P.S. И аз не се сдържах.
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
ShaDoW_MiSt
Jedi Knight
Jedi Knight
ShaDoW_MiSt


Брой мнения : 119
Join date : 10.06.2008
Age : 32
Местожителство : SoMeWhErE BeYoNd ThE ReAl WoRlD

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 6:43 am

Анидара гледаше в земята. Не знаеше какво да каже или прави. От една страна Керел беше прав, но от друга тя чувстваше, че трябва да продължи, за да открие не изцяло себе си, а да разбере коя е. Ако някой сега й зададеше този въпрос, вероятно тя би отговорила, че не знае. А искаше да знае. Затова трябваше да продължи, но ако тръгнеше напред, искаше да е сама. А Андерал щеше да дойде обезателно, а тя му няаше доверие. Все пак беше тъмен джедай. По-добре беше Керел да дойде с тях, а тя по някое време просто да се отдели и от двамата и да продължи сама към целта, която си е поставила.
- Виж, Керел, тъй като беше откровен с мен искам да ти кажа, че когато ме взеха за падуан аз се заклех. Заклех се никога да не обичам. Знам какво е любовта, знам, че не можем без нея, но не искам, когато умра някой да страда за мен. Затова е по-добре да се опиташ да се отвърнеш от чувствата си към мен, защото аз никога няма да позволя да разбереш моите. - тя кимна. - Искам да сме приятели, да ни свързва най-дъблока дружба, защото за мен само тя има стойност. Любовта за мен е бита карта, която носи само нещастие. - момичето му попаде ръка. - И естествено, че искам да дойдеш с мен, нали си мят учител. - тя се усмихна.
Върнете се в началото Go down
http://shadows.nice-board.net/
Darth Anderal
Padawan
Padawan
Darth Anderal


Брой мнения : 31
Join date : 20.06.2008

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 7:58 am

Докато чакаше двамата да се разберат, Андерал чоплеше кората на дървото и мислеше какво да прави. Той беше проследил съдбата на трите парчета от диадемата на Нага Садоу. Едната беше в Сендбара, втората никой не знаеше къде е, защото се беше оказало, че храма на Явин 4 е празен. Сега не беше сигурно дали третата част е тук. Но Андерал определено трябваше да има тази част. Никой нямаше да разбере подбудите му и щеше да ги нарече егоистични, но тъмния джедай пък и не искаше някой да го разбира. Беше достатъчно, че след като изпълни целта си, всички ще съжаляват, че са се съмнявали в неговите намерения. Той не искаше и нямаше за цел да каже на Анидара и Дакари за своят замисъл. Не искаше да ги наранява или да се бие с някого от тях, но очевидно трябваше да им покаже, че въпреки всичко, той ще им помогне с каквото може, стига да получи парчето. Не се съмняваше, че двамата са тръгнали на някаква джедайска мисия и че искат да спасят диадемата. Дори не беше изключено някой от тях да знае нещо за изчезналото парче, но Андерал искаше само огромният кристал от третата част.
- Е, наприказвахте ли се? - попита ги изведнъж той. - Защото усещам, че се приближават сити. По-добре е да не влизаме в битка с тях, за да останем незабелязани. - каза той мрачно. - Не, че имам нещо против да пречукам някой от тези копелета, които само мърсят названието "сит", но ще ме познаят, че съм тук и ще се издадем всички.
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Jedi Knight
Jedi Knight
DARTHVERENI


Брой мнения : 107
Join date : 09.06.2008
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 8:39 am

Керел пое ръката на момичето:
- Не знам дали мога да ти бъда само приятел-каза той, но ще опитам. Това е единственото, което мога да ти обещая. Но ще продължа да се надявам. Да се надявам, че ще осъзнаеш, че грешиш относно любовта. Че някой ден ще отвърнеш на чувствата ми, защото, пак ще ти повторя, мойте никога няма да се променят. А дори и да обикнеш някой друг пак ще съм доволен. Стига ти да си щастлива. Но сега сме ной-добри приятели, поне аз те смятам за такава и се радвам за това. Що се отнася до страданието за мен то, както и смъртта е част от живота и може да ни направи, както по-лоши, така и по-добри.
Той е прав - смени темата джедаят. - По - добре да се махаме от тук. - И тримата отново поеха между дърветата.
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
ShaDoW_MiSt
Jedi Knight
Jedi Knight
ShaDoW_MiSt


Брой мнения : 119
Join date : 10.06.2008
Age : 32
Местожителство : SoMeWhErE BeYoNd ThE ReAl WoRlD

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 9:58 am

Анидара беше доволна, че нещата се развиват така. Беше успяла да убеди Керел, да не се надява толкова много, а и също му беше казала всичко без заобикалки. Колкото се отнасяше до Андерал, той изглежда беше достатъчно умен, че да не се влияе от мнението на другите за него. Защото просто беше очевидно, че е донякъде нежелан. На Анидара обаче й беше любопитно какво търси тук и защо иска да върви с тях.
- Сега трябва да съставим план. - каза Анидара, докато вървеше. - Този път без план няма да стане. Само ако знаехме точното разположение на короната. Може да е навсякъде. - изглеждаше леко отчаяна.
Керел кимна в знак на съгласие. Тори той самият нямаше да знае точно къде се намира третата част от тиарата. Можеше да е навсякъде, а явно това не му харесваше като замисъл. През цялото време Андерал си мълчеше, вероятно мислейки за свои си проблеми. Изглеждаше изключително погълнат и вглъбен. А ако човек се загледаше повече, би казал дори, че не е чак толкова лош колкото изглежда...
Върнете се в началото Go down
http://shadows.nice-board.net/
DARTHVERENI
Jedi Knight
Jedi Knight
DARTHVERENI


Брой мнения : 107
Join date : 09.06.2008
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 10:31 am

- Короната - обади се Керел след няколко минути - със сигурност е някъде в планината и то в тази част, която е по-близо до нас. А това донякъде ни улеснява. Но къде точно е?....-Той вдигна рамене и замълча. Благодарение на картата на Пух имаше доста точна представа къде да я търси, но не искаше Андерал да знае. Надяваше се, че Анидара е разбрала подсказката му : " Когато стигнеш до планината тръгни на изток"
- Ситите май ни настигат - обади се той след малко.
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
Darth Anderal
Padawan
Padawan
Darth Anderal


Брой мнения : 31
Join date : 20.06.2008

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 11:41 am

" Времето минава ... Но не лекува раните, нито ги кара да зараснат, защото понякога болният просто маха появилата се коричка и отново потича кръв ... "
Тези думи все още звучаха в главата на Андерал. Това бяха думите на дроида му Старсис, който веднъж го беше видял да гледа замислен звездите. Не че някой друг го беше грижа за тъмния джедай. Това май беше и причината да падне към Тъмната страна. Но на кого му пукаше? Тези двамата тук изглежда бяха погълнати от самите себе си и си бяха поставили ясно очертани граници между доброто и злото. Докато с Андерал не беше така. Той знаеше, че няма добро и зло. Просто хората слагаха такива имена на неща, които им харесват, и на такива, които не им харесват.
" Тези двамата са джедаи ... една ли ще ми позволят да взема кристала. Може би ще се наложи след известно време да им кажа за какво ми е. " - поклати глава Андерал. Винаги беше получавал каквото иска по много различни начини, но сега трябваше да направи нещо, което не беше правил от години - да каже истината и да бъде напълно честен.
- Не само, че ни настигат, но са усетили, че сме чувствителни към Силата. - каза спокойно Андерал. - Ще дойдат няколко, оставете офицера жив. Другите са без значение, но той е служил с мен преди време ... Знам, че го е страх от смъртта. Затова ако остане жив последен и види, че сме се справили с останалите, ще се пречупи и ще ни каже даже как е излъгал на последната игра пазак, която е играл! - при тези думи Андерал извади меча си. Червеното му острие изсъска злокобно зад гърба му. - Имам предчувствие, че днес ще пратя доста сити по дяволите! - засмя се той.
След секунди пред тях се появиха девет сити. Десетият беше офицерът, за когото Андерал беше споменал.
- Каква изненада! - каза той насмешливо. - Ти си голям предател, да знаеш Де Санд!
- Не съм предал себе си и принципите си, за разлика от теб. - отвърна спокойно тъмния джедай, докато очите му шареха по останалите сити, шест от които имаха светлинен меч. Очевидно останалите бяха просто последователи на каузата.
- Ти май не обичаш никого другиго, освен себе си, разбира се. - извика злобно офицерът.
Андерал се засмя и се обърна към Анидара и Керел. Изгледа ги за секунда, сякаш да им каже да са готови за атака и отново се обърна към сита.
- Разбира се. Теб ли трябва да обичам? - попита мрачно Андерал.
- Поне трябва да имаш приятели, самотата ти влияе зле, приятелче, грозен си като проклет куарън!
- Е, щом толкова държиш на любовта, острието на меча ми е влюбено в теб. - изсмя се Андерал на глупавия поглед на офицера. - Идвам да се запознаете от близо. - прошепна тъмният джедай и тръгна бавно напред.
В този момент трима сити заградиха пътя му и офицерът извади светлинния си меч, а останалите се насочиха към момичето и джедаят, които вече бяга заели бойна готовност.
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Jedi Knight
Jedi Knight
DARTHVERENI


Брой мнения : 107
Join date : 09.06.2008
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeПон Юни 23, 2008 11:33 pm

Срещу Керел се изправиха трима сити. Двама от тях бяха въоръжени със светлинни мечове, а третия носеше вибро сабя. От бойните им стойки си личеше, че само един от лазерните мечове има опит в реална битка, а другите са аматьори. Керел би предпочел да беше обратното. Провесионалистите поне са предсказуеми в повечето случаи. Затова и той в началото на битките често се преструваше на невежа. Разбирасе можеше с тези двамата да е така. Ситите се разделиха опитвайки да го нападнат от пред и от двете му страни.
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
ShaDoW_MiSt
Jedi Knight
Jedi Knight
ShaDoW_MiSt


Брой мнения : 119
Join date : 10.06.2008
Age : 32
Местожителство : SoMeWhErE BeYoNd ThE ReAl WoRlD

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeВто Юни 24, 2008 7:18 am

Срещу Анидара се изправиха другите трима сити. Един от тях държеше светлинен меч, другия ситски меч, а третия електричесто копие. Те гледаха момичето хищно, в очите им се четеше ужасна омраза, която би уплашила всекиго.
- Е, сладурче, можеш да се простиш с живота си или да се присъединиш към нас! - каза единият сит.
- По-добре да умра, от колкото да стана една от вас! - отговори тя и завъртя светлинния си меч.
Ситите се изсмяха и нападнаха едновременно. Ситът със светлинния меч реши, че трябва да нападне от дясно, а другите двама от пред. Анидара се чудеше как да ги отблъсне тримата наведнъж. Затова просто започна да се защитава като в това време увеличаваше скоростта си и тази на ударите си с цел да обърка противниците си. В това време Керел и Андерал ...
Върнете се в началото Go down
http://shadows.nice-board.net/
DARTHVERENI
Jedi Knight
Jedi Knight
DARTHVERENI


Брой мнения : 107
Join date : 09.06.2008
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeВто Юни 24, 2008 9:16 am

Тримата сити бавно се приближаваха към Керел. Този с вибро сабята му идваше отдясно, единият от въоръжените с лазерен меч- този, който имаше опит в битките - отляво. А за третия, който беше келдорец оставаше фронталната атака. Джедаят нападна " майстора " , но в последния момент скочи към келдора. Оранжевото острие отсече китките му. С едно завъртане Керел му мина отзад и го блъсна есновремено с ръце и силата към сита с вибро сабята. Той не успя да реагира навреме и келдорът се наниза на острието. В това време третият сит замахна. Керел отскочи назад, но при скока загуби равновесие и падна. Веднага направи кълбо назад и се изправи. Двамата оцелели сити го нападнаха-този път и двамата отпред


Последната промяна е направена от DARTHVERENI на Пет Окт 08, 2010 11:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
Darth Anderal
Padawan
Padawan
Darth Anderal


Брой мнения : 31
Join date : 20.06.2008

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeВто Юни 24, 2008 12:00 pm

" Елементът на изненадата е най-важен". Една от многото любими мисли на Андерал. Затова вместо да се разправя с дълги и сложни атаки, той реши да посплаши противниците си, а после да ги обърка. Това беше една от най-честите му стратегии.
- Красавци, време е да ви пратя при всички невинни хора, които сте убили. - каза спокойно той, докато вървеше и изведнъж вдигна меча си.
Не се страхуваше да атакува първи затова нападна единия сит и се плъзна напред. Успя да го рани в левия хълбок, след това се завъртя бързо, изпрати светкавица по офицера, който остана като вцепенен. В това време, другия сит се опита да го задуши, но Андерал създаде енергиен щит окло себе си. Той погълна атаката на сита.
- Сега, нека развихрим въображението си! - каза той.
За секунда се съсредоточи. Каза си, че е едно със Силата и щита му изчезна. Той отвори очи и се усмихна. Андерал направи предно салто, чиято дължина увиличи със Силата и се озова пред един сит. Смигна му весело и го нападна. Другия се опита да се защити, но не успя. Ударите на младежът бяха прекалено силни и прецизни. След само секунда червеното острие на меча на Андерал беше преминало през сърцето на сита. Тъмния джедай се обърна към новите си спътници и отново отправи поглед към останалите двама сити и офицера.
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Jedi Knight
Jedi Knight
DARTHVERENI


Брой мнения : 107
Join date : 09.06.2008
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeВто Юни 24, 2008 11:55 pm

Керел запрати светкавица по сита с лазерния меч, но той създаде енергиен щит около себе си. Джедаят увеличи бързината си чрез силата и нападна. Противниците му се оказаха доста добри фехтовачи и в допълнение онзи с лазерния меч беше порядъчно надарен в силата. По едно време Керел видя възможност и изрита противника си с вибро сабята в слабините. Той падна на колене за момент забравил всичко около себе си. Младежът отстъпи крачка назад и всрани и затананика ( фалшиво) една песничка, която пееха децата на Набу. Ситът с лазерния меч го вдигна над главата си и замахна. Атаката му изтласка Керел към едно дърво допирайки гърба му в него. Следващия удар на сита натисна меча на Керел към лицето му. Джедаят изключи меча и веднага го включи отново. Странния ход обърка сита и острието се заби в гърлото му. Керел се отправи към последния си противник, продължавайки да си тананика и същевремено се огледа, за да види как се справят спътниците му.
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
ShaDoW_MiSt
Jedi Knight
Jedi Knight
ShaDoW_MiSt


Брой мнения : 119
Join date : 10.06.2008
Age : 32
Местожителство : SoMeWhErE BeYoNd ThE ReAl WoRlD

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 7:39 am

Този път нямаше представа как ще се справи с противниците си. Момичето се отбраняваше, но трима й идваха в повече. Беше време за крайни мерки. Сега беше опасно да използва мъгла, защото щеше да обърка и Керел и Андерал.
" Мисли, мисли, мисли" - си повтаряше тя, докато се чудеше какво да прави. В това време единия сит я нападна замахвайки с червения си светлинен меч. Анидара блокира удара и се опита да избие меча от ръцете на противника си, но не успя. Той замахна по-силно и тя отново парира. Той се ядоса и започна да удря още по-яростно. В това време другия сит с електрическото копие също нападна и момичето се опита да го спре. Точно в този момент остана незащитена от страна на сита и той замахна с меча си. Без да се усети, Анидара се подчини на инстинкта си за самосъхранение и отскочи настрани. Резултатът беше огромна червена резка преминаваще от рамото до лакътя на лявата й ръка. Тя обаче се сдържа да не извика и вдигна другата си ръка, за да се защити от третиея сит. Положението изглеждаше безнадеждно. Но тя нямаше да се предаде. Тя неволно се досети за светкавиците, които последователите на Тъмната страна използват. Това я наведе на една мисъл и Анидара вдигна ръка и затвори очи. След секунди от ръката и излетя ослепителна светкавица, която накара биещите се да се спрат. Когато отвори очи видя, че тримата й противници са паднали на земята в безсъзнание. Тя се усмихна доволна. С един удар ги беше повалила и тримата. Андерал се засмя и продължи битката си. Момичето се запита дали да помогне на Керел. Чувстваше се изключително горда от себе си - беше използвала Ослепяване, чиито енергиен лъч приличаше ужасно на светкавиците на ситите и би заблудил почти всекиго, който не зане, че съществува ...
Върнете се в началото Go down
http://shadows.nice-board.net/
DARTHVERENI
Jedi Knight
Jedi Knight
DARTHVERENI


Брой мнения : 107
Join date : 09.06.2008
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 10:09 am

От пръстите на Анидара изкочи светкавица, която повали противниците й. Керел изцъка възхитено. Досега не беше виждал заслепяване в действие. Трябваше да се справи обаче със своя противник. Джедаят хвърли меча си. Острието преряза един клон, който се стовари върху сита и го повали в безсъзнание. Керел се огледа отново. От пръв поглед си личеше, че Андарел няма проблеми с противниците си и джедаят реши да види раната на момичето.
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
Darth Anderal
Padawan
Padawan
Darth Anderal


Брой мнения : 31
Join date : 20.06.2008

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeСря Юни 25, 2008 12:13 pm

Андерал се усмихна. Знаеше, че в това момиче има потенциал, но идеята със заслепяването беше наистина добра.
- Да свършваме вече с вас! - каза Андерал и отново тръгна напред.
Този път избра по-пасивна атака. Аграсивността вече не му вършеше работа, защото щеше да го изтощи бързо.
Единият сит го нападана от ляво, очевидно беше преценил, че това е слабата страна на тъмния джедай. Удряше бавно, но с огромна сила. Въпреки, че беше много силен, Андерал трудно остояваше на ударите му. Затова реши да използва Силата, друг начин да победи противника си нямаше. Зад него втория му противник се наклони напред в атака и приклекна леко, в отговор , на което Андерал се плъзна между мече на другия си противник и прескочи залегналия. Удари го с дръжката на меча в тила и сита се строполи на земята. Офицерът не дочака покана ами нападна и той. Тъмния джедай използва Силата, за да увеличи скоростта си и се озова точно зад силния, огромен сит. Докато онзи се обърне Андерал използва Забавянето и огромният сит започна да се движи бавно като дебил. В това време офицерът прати светкавица по тъмния джедай. Тя се движеше много бързо, а мъжът беше зает да прилага Забавянето на огромния сит. Ако го спреше щеше да изяде червеното острие на меча му, ако пък не спреше щеше да се изпържи. Голям избор нямаше. Тази мисъл прелетя за секунда през главата на тъмия джедай. Той обаче остана на едно място, без да мърда. Тогава светкавицата се удари в някакво невидимо поле и част от нея се върна към офицера. Той падна на земята в безсъзнание. Андерал кимна доволно, експеримента с енергийното поле, което беше направил преди малко се беше оказал успешен.
Той продължи атаката си над сита, като с другата си ръка хвърли меча си. Той се вряза в гърлото на изправящия се сит, който Андирал беше зашеметил с дръжката на меча си. След секунди се върна в ръката на притежателя си, който се отдалечи на няколко сантиметра и пусна захвата на Силата. Огромният сит понечи да нападне, но беше все още замайн от атаката на Андерал. Все пак тя беше и умствена. Това беше и последната му грешка, защото след секунда Андерал скочи напред и заби червеното си острие в гърлото на противника си. Приземи се на колене и се обърна към джедая и момичето :
- Сега остава този да се свести и ще разберем каквото трябва.
Те кимнаха разбиращо.
Върнете се в началото Go down
DARTHVERENI
Jedi Knight
Jedi Knight
DARTHVERENI


Брой мнения : 107
Join date : 09.06.2008
Местожителство : Между светлината и мрака, но по-близо до светлината

Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitimeЧет Юни 26, 2008 1:50 pm

Керел прокара пръсти по раната на Анидара. Силата мина през него и след секунди на мястото на резката се беше образувала коричка.
- Благодаря - усмихна се момичето.
- За нищо - отвърна джедаят. Извади жълти цветчета и и ги подаде - Накисни ги в гореща вода и с отварата промий рана ако се наложи. В никакъв случай не пий.!
Момичето кимна разбиращо. Тъкмо тогава Андарел се справи с последния си противник и се обърна към тях:
- Сега остана този да се свести и ще ни каже каквото ни тябва
Върнете се в началото Go down
http://www.adventurworld.niceboard.net
Sponsored content





Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )   Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм ) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Да откриеш и приемеш себе си ( продължение на Тайния храм )
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Star Wars RolePlayNet :: Планети :: Ендор-
Идете на: